Nawigacja
Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne
Artykuły
News
Fotogaleria
Forum
Kontakt
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Zostań uczniem naszej szkoły!

Zapraszamy!


FunTV

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt z redakcją: funtv.mzs@wp.pl


EKO - młodzi

Ostatnie artykuły
WALENTYNKI, WALENTYN...
Poznajemy kulturę kr...
Idea 2012
Wyniki konkursu "The...
"Kości, karty, szkla...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
wakacje
Kogo jako patrona po...
Najbardziej lubię
Denerwuje mnie
Ferie 2011
Najciekawsze tematy
Klan Call of Duty... [33]
Kogo jako patrona... [29]
Jakie macie propo... [19]
Najbardziej lubię [16]
Wspomnienia z pod... [12]
Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na stronach portalu znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!


Kącik matematyczny
Aktualności w roku szkolnym 2016 /2017

W dniu 30. września 2016 r. w naszej szkole odbył się konkurs dla czwartoklasistów o tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA. Składał się on z dwóch etapów. Do etapu finałowego z bezbłędnymi pracami zakwalifikowało się siedmiu uczniów: Zuzanna Pieńkowska kl.4c, Szymon Ruszała kl. 4c, Konrad Świeca kl. 4c, Karolina Gawron kl. 4c, Dominika Skwierz kl. 4a, Radosław Moskwa kl. 4c, Alicja Łyszczarz kl. 4a. Tytuł MISTRZA otrzymał Szymon Ruszała (w środku na fotografii), a WICEMISTRZAMI zostali: Karolina Gawron, Konrad Świeca, Radosław Moskwa i Dominika Skwierz.

Tutaj pobierzesz sprawozdanie wraz ze zdjęciami.


Terminarz konkursów matematycznych 2015/2016

Szkoła podstawowa
Gimnazjum


Podsumowanie międzyszkolnych konkursów matematycznych w roku szkolnym 2015 /2016
Podsumowanie międzyszkolnych konkursów matematycznych w SPW dn. 11 - 18.12. 2015 r. po raz 7 odbył się Mikołajkowy Konkurs Matematyczny dla uczestników kółka matematycznego z klasy 5b, 6a, 1D i 2D. Uczniowie mieli do rozwiązania test matematyczny dostosowany do poziomu klasy. Wzięło w nim udział 25 osób. Więcej informacji w pliku

VII Mikołajkowy Konkurs Matematyczny


W dniu 25 września 2015 roku w Miejskim Zespole Szkół w Strzyżowie w ramach obchodów V Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia przeprowadzono nietypowy konkurs sprawdzający znajomość TABLICZKI MNOŻENIA wśród chętnych uczniów. W zamian za poświęcenie paru chwil na wykonanie obliczeń każdy uczestnik otrzymał dorodne jabłko. Wystartowało 72 uczniów. Wśród nich znalazło się 46 BEZBŁĘDNYCH MISTRZÓW TABLICZKI MNOŻENIA. Ich nazwiska zostały umieszczone na tablicy szkolnej, tak by wszyscy odwiedzający szkołę docenili ich umiejętności. Prace kolegów sprawdzali uczniowie klasy 1D sportowej: Gabriela Godek i Aleksandra Pilch oraz Karolina Kowalczyk, Kinga Pelczar i Jakub Karaś.

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się ponadto I etap konkursu o tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA dla czwartoklasistów. Po wnikliwej weryfikacji prac uczniów do drugiego etapu zakwalifikowali się: Daniel Skalski kl. 4c, Tomasz Grzebień kl. 4b, Emilia Babicz kl. 4c, Wiktoria Laskowska kl. 4b, Sebastian Fic kl.4c, Jakub Lubaś kl. 4b, Patrycja Siuta kl. 4c, Karolina Piotrowska kl. 4b, Kacper Fąfara kl. 4c, Mateusz Lepak kl. 4b, Natalia Zamorska kl. 4a, Krzysztof Kołodziej kl. 4a.
Po przeprowadzeniu drugiego etapu wyłoniono zwycięzców. Mistrzem okazał się Krzysztof Kołodziej. Wicemistrzowie to: Kacper Fąfara, Daniel Skalski, Patrycja Siuta i Sebastian Fic.
Wymienionym uczniom wręczono pamiątkowe medale i drobne upominki.

W konkursie na matematyczną rymowankę związaną z tabliczką mnożenia równorzędne pierwsze miejsca zdobyły: Agata Łuszczki z kl. 3c i Julia Sanecka z kl. 3c. Drugiego miejsca nie przyznano. Trzecie miejsca wypracowały: Katarzyna Fąfara z 3c oraz Julia Kuczek z 5c. Laureatkom wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe.


Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:15
Zachód słońca: 19:38

Dzień trwa:
14 Godzin 22 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 4:11
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.