Nawigacja
Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne
Artykuły
News
Forum
Kontakt
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na stronach portalu znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!Nasz profil na Fb


Jarmark Kulturalny z Erasmusem+
Napisane przez kgfusion dnia 06/24/2018 15:14
119 czerwca br. uczniowie z klasy 2e gimnazjum, pod opieką pani Katarzyny Borysławskiej oraz klasy 7 szkoły podstawowej, pod opieką pani Agaty Busz mieli zaszczyt wziąć udział w Jarmarku Kulturalnym z Erasmusem+. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie.
Uczniowie wraz z nauczycielami mieli za zadanie wybrać jeden z krajów europejskich, przygotować strój narodowy tegoż kraju oraz potrawę, które zostały zaprezentowane w trakcie jarmarku. Ponadto, zarówno uczniowie jak i nauczyciele brali udział w różnych zawodach, np. przeciąganie liny, skoki przez książki, rzut 10kg palem. Zabawa była przednia.

Na zakończenie imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursów. Oto one:
Weronika Jamróz oraz Patrycja Salamon z klasy 2e gimnazjum zajęły II miejsce w dyktandzie ortograficznym z języka angielskiego.
Kolejnym dużym sukcesem uczennic jest zajęcie przez Patrycję Salamon I miejsca, a Weronikę Jamróz II miejsca za napisanie limeryka w języku angielskim.
Gratulacje
Dziękujemy serdecznie dyrekcji i nauczycielom języków obcych z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie za zaproszenia na konkursy, lekcje otwarte i warsztaty kulturalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy brać udział w waszych wydarzeniach, a przede wszystkim, że zawsze jesteśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjmowani w waszej szkole.Na zakończenie imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursów. Oto one:
Weronika Jamróz oraz Patrycja Salamon z klasy 2e gimnazjum zajęły II miejsce w dyktandzie ortograficznym z języka angielskiego.
Kolejnym dużym sukcesem uczennic jest zajęcie przez Patrycję Salamon I miejsca, a Weronikę Jamróz II miejsca za napisanie limeryka w języku angielskim.
Gratulacje!!!
Dziękujemy serdecznie dyrekcji i nauczycielom języków obcych z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie za zaproszenia na konkursy, lekcje otwarte i warsztaty kulturalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy brać udział w waszych wydarzeniach, a przede wszystkim, że zawsze jesteśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjmowani w waszej szkole.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Aktualnie online
Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:14
Zachód słońca: 15:55

Dzień trwa:
8 Godzin 40 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 9:54
FunTV

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt z redakcją: funtv.mzs@wp.pl


EKO - młodzi