Nawigacja
Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne
Artykuły
News
Fotogaleria
Forum
Kontakt
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na stronach portalu znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!


Wiadomości sportowe
Napisane przez kgfusion dnia 01/08/2018 19:36
Sport
GMINNE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW
W dniach 16-17.11.2017 r. rozegrane zostały zawody w ramach gminnych Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach startowały po 2 drużyny.
Reprezentacja dziewcząt SP 2 w Strzyżowie zajęła II, a reprezentacja chłopców zajęła I miejsce i awansowała do zawodów powiatowych.

Wynik meczu dziewcząt:
SP Grodzisko – SP 2 Strzyżów 4:3

Skład druzyny SP 2 Strzyżów:
Katarzyna Dziekan, Kamila Flaga, Oliwia Lecnar, Julia Łyszczarz, Zuzanna Mazur, Izabela Pilawska, Julia Sanecka, Patrycja Siuta, Martyna Szaro, Katarzyna Szlachta, Laura Wilusz, Monika Wójcik, Dagmara Zamorska.

opiekun: p. Leszek Szczęch

Wynik meczu chłopców:
SP 2 Strzyżów – SP Dobrzechów 11:4

Skład drużyny SP 2 Strzyżów: Kacper Arciszewski, Piotr Barlik, Szymon Chmiel, Szymon Dunajski, Kacper Fąfara, Adrian Gajdek, Szymon Gruca, Adrian Hus, Mateusz Kowalczyk, Krystian Lecnar, Patryk Majewski, Krystian Matłosz, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Konrad Świeca.
opiekun: p. Leszek Szczęch

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE

W dniu 15.12.2017r. w CSTiR w Strzyżowie odbyły się powiatowe zawody pływackie w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentanci naszej szkoły zdominowali ww. zawody awansując do zawodów półfinału wojewódzkiego.

WYNIKI:

SZTAFETY:

SZKOŁY PODSTAWOWE - 6x25m

1. SP Nr 2 w Strzyżowie – I miejsce (dziewczęta) – 1:51:06
2. SP Nr 2 w Strzyżowie – 1miejsce (chłopcy) – 1:39:70
3. SP Nr 1 w Strzyżowie –2 miejsce (dziewczęta i chłopcy)

GIMNAZJA - 6x50m

1. SP Nr 2 w Strzyżowie – 1miejsce (dziewczęta) – 3:51:27
2. SP Nr 2 w Strzyżowie - 1miejsce (chłopcy) – 4:02:55

INDYWIDUALNIE:

SZKOŁY PODSTAWOWE

DZIEWCZĘTA:

STYL GRZBIETOWY;

1. Pietrasz Maja – I miejsce – 51:47
2. Strzępek Zofia – II miejsce – 59:25
3. Ziobro Lena – III miejsce – 1:12;80

STYL DOWOLNY:

1. Różycka Karolina – I miejsce – 33:07
2. Szopa Natalia – II miejsce – 34:02
3. Haligowska Karolina – III miejsce – 44:43
4. Zajchowska Natalia – IV miejsce – 52:43

STYL KLASYCZNY:

1. Piotrowska Karolina – I miejsce – 40:66
2. Szaro Kinga – II miejsce – 1:09:57

STYL MOTYLKOWY:

1. Ziobro Patrycja – I miejsce – 38:99
2. Gawron Karolina – II miejsce – 39:29
3. Pas Milena – III miejsce – 47:52


CHŁOPCY:

STYL GRZBIETOWY:

1. Szaro Łukasz – I miejsce – 43:52
2. Kasprzyk Jakub – II miejsce – 46:47
3. Fąfara Kacper – III miejsce – 53:35
4. Piątek Michał – IV miejsce – 54:43
5. Sołtys Wiktor – V miejsce – 55:27
6. Piątek Jakub - VI miejsce – 1:00
7. Gorczyca Lukasz – VII miejsce – 1:28

STYL DOWOLNY:

1. Obacz Eryk – I miejsce – 33;50
2. Paszkowski Szymon – II miejsce – 34:37
3. Złotek Kamil – III miejsce – 44:74
4. Paszek Kacper – IV miejsce – 47:49
5. Krupa Marcel – V miejsce – 47:64
6. Bieńko Bartosz – VI miejsce – 1:02
7. Majewski Patryk – dyskwalifikacja

STYL KLASYCZNY

1. Kurdziel Kamil – I miejsce – 38;68
2. Flaga Kacper – II miejsce – 58:60
3. Wiewióra Krystian – III miejsce – 1:00

STYL MOTYLKOWY:

1. Lubaś Jakub – I miejsce – 38:68

GIMNAZJA

DZIEWCZĘTA:

STYL GRZBIETOWY:

1. Mularz Amelia – I miejsce – 43:06
2. Stypa Zofia – II miejsce – 52:72

STYL DOWOLNY:

1. Gawron Paula– I miejsce – 29:34
2. Kowalczyk Karolina – II miejsce – 57:89

STYL KLASYCZNY:

1. Żydzik Katarzyna – I miejsce – 47:68
2. Wieszczek Jagoda – II miejsce – 47:92


STYL MOTYLKOWY:

1. Chmiel Jessica – I miejsce – 43:42
2. Piekarska Samanta – II miejsce – 45;44

CHŁOPCY

STYL GRZBIETOWY:

1. Wąs Kamil – I miejsce – 47:20
2. Baran Michał – II miejsce – 47:22
3. Irzyk Michał – III miejsce – 49:77
4. Kolbusz Jakub – IV miejsce – 53:71

STYL DOWOLNY:

1. Kwater Kacper – I miejsce – 40:98
2. Kowal Piotr – II miejsce – 42:85
3. Paszek Kamil – III miejsce – 43:37
4. Tarczoń Jan – IV miejsce – 45:22
5. Zajchowski Jakub – V miejsce – 48:23
6. Matera Grzegorz – VI miejsce – 48:89

STYL KLASYCZNY;

1. Kołodziej Kamil – I miejsce – 46:49

STYL MOTYLKOWY:

1. Jarosz Kamil – I miejsce – 47:03

GMINNE IGRZYSKA DZIECI W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW

W dniach 18-19.12.2017 r. rozegrane zostały zawody w ramach gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt i chłopców. W zawodach startowały po 2 druzyny.
Reprezentacje dziewcząt i chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęły I miejsca i awansowały do zawodów powiatowych.

Wynik meczu dziewcząt

SP 2 Strzyżów – SP Grodzisko 16:13 dogr. (13:13)

skład drużyny SP 2 Strzyżów: Aleksandra Dziekan, Kamila Flaga, Oliwia Lecnar, Julia Łyszczarz, Zuzanna Mazur, Julia Sanecka, Patrycja Siuta, Katarzyna Szlachta, Laura Wilusz, Monika Wójcik.

Opiekun: p. Leszek Szczęch

Wynik meczu chłopców:
wynik meczu:
SP 2 Strzyżów – SP 1 Wysoka Strzyżowska 34:10

skład drużyny SP 2 Strzyżów: Piotr Barlik, Szymon Chmiel Szymon Dunajski, Adrian Hus, Mateusz Kowalczyk, Krystian Lecnar, Patryk Majewski, Kacper Fąfara, Adrian Gajdek, Krystian Matłosz, Konrad Nagrodzki, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Tymoteusz Stefanik, Kacper Szlachta.
opiekun: p. Leszek Szczęch

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW


Reprezentacja chłopców klas gimnazjalnych SP 2 w Strzyżowie zajęła III miejsce w zawodach rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce.
Wyniki meczów:
SP2 Strzyżów - Gim. Krosno 23 : 35
SP 2 Strzyżów – Gim. Skołyszyn 28 : 33
Skład drużyny SP 2 Strzyżów: Tomasz Urban, Dominik Wilusz, Sebastian Basara, Maciej Charzewski, Szymon Barlik, Jakub Perłowski, Jakub Dobek, Dawid Drogoń, Szymon Kulpiński, Jakub Szczygieł, Szymon Gorzynik, Patryk Bożek, Łukasz Gajda.
Opiekun drużyny: p. Renata Piekarz
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Aktualnie online
Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:10
Zachód słońca: 18:22

Dzień trwa:
12 Godzin 11 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 6:22
FunTV

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt z redakcją: funtv.mzs@wp.pl


EKO - młodzi