Nawigacja
Strona główna
Kontakt
O szkole
Dokumenty szkolne
E-dziennik
Artykuły
News
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Wolontariat
Szukaj
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Deklaracja dostępności
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Nasz profil na Fb

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na padlecie znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Artykuły: Konkursy różne
"Szalona historia o prawdziwych Szkotach"
13 marca 2010 roku w 8 Gimnazjum w Rzeszowie odbył się IX Międzygimnazjalny Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych. Grupa teatralna z naszej szkoły, (która przyjęła wdzięczną nazwę "Czekoladowe Potwory") pod opieką pań Katarzyny Dudek i Agaty Busz wystąpiła ze sztuką w języku angielskim pt: "Szalona historia o prawdziwych Szkotach" i zajęła III miejsce. Poziom był naprawdę wysoki....

"Śpiewać każdy może"
W Miejskim Zespole Szkół w Strzyżowie już po raz trzeci odbył się konkurs piosenki zatytułowany „Śpiewać każdy może”, promujący życie w trzeźwości przez młodzież i dzieci. Muzyczne rozgrywki rozpoczęliśmy pierwszego kwietnia o godzinie 10.30, z tym, że nasz konkurs w niczym nie przypominał Prima Aprilis. Był to wielki zjazd gwiazd z powiatu strzyżowskiego. Wielu wspaniałych artystów przyjechało do naszej szkoły, by zaprezentować się w jak najlepszej aranżacji muzycznej. Gościliśmy gwiazdy z Zespołu Szkół w Godowej, Wiśniowej i Wysokiej Strzyżowskiej, nie zabrakło także sław z naszej szkoły oraz wspaniałej publiczności, która ochoczo zagrzewała uczestników do boju...

I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "The Master of English"
Postanowiliśmy, że test będzie podzielony na dwie części : część gramatyczną i leksykalną tak, aby dawał pełen obraz oraz szansę każdemu z uczestników na zdobycie punktów. Całość zebraliśmy w 85 zagadnień. Pytania dobraliśmy tak, aby stopniować trudność. W związku z tym na początku umieściliśmy najłatwiejsze z nich. W miarę rozwiązywania poprzeczka stawała się coraz wyższa a test coraz trudniejszy. Pozostało tylko czekać na zgłoszenia. Ponieważ konkurs organizowany jest po raz pierwszy, obawialiśmy się, iż nie zgromadzimy zbyt wielu osób. Rzeczywistość jednak przerosła nasze oczekiwania. Do konkursu zgłosiły się szkoły gimnazjalne z : Godowej, Żyznowa, Dobrzechowa, Wiśniowej, Wysokiej, Żarnowej, Grodziska i Strzyżowa. Ogółem ponad 120 uczestników.

Konkurs "Christmas memories" rozstrzygnięty!
W styczniu bieżącego roku w Miejskim Zespole Szkół w Strzyżowie, odbył się konkurs z języka angielskiego pt. "Christmas memories". Celem konkursu, było nie tylko rozwijanie umiejętności pisania opowiadań w języku angielskim ale też rozwijanie wyobrażni i kreatywności u dzieci i młodzieży.

Konkurs "Valentine's Day by children In Poland" rozstrzygnięty!


Wyniki konkursu "The magic of Christmas Time"
Oto wyniki konkursu „ The magic of Christmas Time”. Konkurs ogłosiliśmy w grudniu bieżącego roku szkolnego a jednym z głównych jego celów poznanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia krajów anglojęzycznych.
Przetłumacz stronę

E-dziennik UONET+
Pomoc do e-dziennika
Zdalne lekcje
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:10
Zachód słońca: 17:02

Dzień trwa:
10 Godzin 51 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:42