Nawigacja
Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne
Artykuły
News
Forum
Kontakt
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na stronach portalu znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!


+Idea 2012
Szkoła z Pasją!

Jak co roku, również i teraz uczniowie naszej szkoły – członkowie Młodzieżowego Koła Przedsiębiorców, wzięli udział już trzeci raz z rzędu w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Na Najlepsze Przedsięwzięcie Uczniowskie „ Idea 2012”.
Po sukcesach z minionych lat ( półfinały dwa lata z rzędu, 4 z 6 najlepszych przedsięwzięć podkarpacia wyłonione spośród 760 zgłoszeń, wreszcie jedna ze szkół najbardziej twórczych w kraju). i tym razem postanowiliśmy spróbować naszych umiejętności. W tym roku szkolnym zgłosiliśmy 4 przedsięwzięcia: „ Strachy na lachy, czyli przestrasz nałogi”, „ Kości, karty, szklana kula…męża znajdzie i brzydula”, „ Serce, sercu powiedziało, że się wielce zakochało” oraz „ Strzyżów – Moja Mała Ojczyzna w obiektywie – fun.tv”. Realizacja przedsięwzięć konkursowych, to przede wszystkim ciężka praca, mnóstwo przygotowań i starań. Potem jeszcze trzeba wszystko opisać zgodnie z założeniami programu „ Przedsiębiorczość”. Niejednokrotnie też trzeba wszystko poprawić lub zmienić. Dla nas jednak to prawdziwa frajda i radość a jeśli jeszcze mamy sukces to już nic więcej nam nie potrzeba.
W tym roku, zgłoszenia przyjmowane były do 24.04.2012 r. Po napisaniu raportów szczegółowych i wysłaniu ich do koordynator programu z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Warto wspomnieć, że w konkursie, bierzemy corocznie udział pod kierunkiem pani Agnieszki Witek, która jest opiekunem naszego Koła Przedsiębiorców. Razem z nami corocznie też w konkursie bierze udział grupa przygotowywana przez panią Elżbietę Ochab, której sukcesy, jak też nasze możemy podziwiać oglądając gazetki tematyczne na terenie naszej szkoły
Przeglądnęliśmy listę półfinalistów i finalistów i z radością zobaczyliśmy naszą szkołę w gronie jednych i drugich!. Radość była tym większa, iż okazało się, że nasza szkoła jest najlepsza na Podkarpaciu a nasze przedsięwzięcie „Strzyżów w obiektywie”, znalazło się w półfinałach. Mamy również szansę na tytuł „ Szkoła z Pasją”, ze względu na ogromną ilość realizowanych w szkole przedsięwzięć. Możemy być z siebie dumni i gratulujemy grupie pani Ochab finału. Czekamy z niecierpliwością na wynik i trzymamy kciuki. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że chcieć to móc.
Zainteresowanych konkursem „ Idea”, zapraszamy na stronę www.junior.org.pl, gdzie można poczytać o konkursie oraz dowiedzieć się ciekawych informacji a także przejrzeć listy finalistów i półfinalistów. Zainteresowanych działalnością szkolnej fun.tv zapraszamy do śledzenia naszych działań na łamach stron WWW MZS w Strzyżowie oraz do oglądania naszych filmów na stronach www.youtube.pl .
Poniżej przedstawiamy Wam, drodzy czytelnicy kilka zdjęć ukazujących pracę naszej szkolnej TV, która choć istnieje dopiero od września bieżącego roku szkolnego już ciężko zapracowała na swój sukces. Pozdrawiamy i …do zobaczenia.

Redakcja fun.tv

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:20
Zachód słońca: 15:16

Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:38
FunTV

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt z redakcją: funtv.mzs@wp.pl


EKO - młodzi