Nawigacja
Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne
Artykuły
News
Fotogaleria
Forum
Kontakt
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na stronach portalu znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!


"Nasz ołtarz" na uroczystość Bożego Ciała
Napisane przez kgfusion dnia 06/10/2018 14:45
Wyniki Powiatowych Konkursów Matematycznych - część I - klasy starsze
Napisane przez kgfusion dnia 06/08/2018 12:05
W roku szkolnym 2017/18 uczniowie naszej szkoły startowali w 2-etapowych konkursach matematycznych zorganizowanych przez zespół nauczycieli pasjonatów z terenu gmin Strzyżów i Wiśniowa. Zostały one objęte Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Strzyżowskiego.
Dziękujemy gospodarzom finałów: szkołom w Dobrzechowie, Wysokiej Strzyżowskiej, Godowej, Żarnowej, SP nr 1 w Strzyżowie oraz SP nr 2 w Strzyżowie za życzliwe przyjęcie i ufundowanie dyplomów dla uczestników konkursu.

Sukcesy naszych uczniów:

Klasa 7
Laureaci: Julia Kuczek 7c, Anna Rysz 7d, Urszula Ruszała 7d,
Finaliści: Dawid Urbanik 7b, Oliwier Strzępek 7c, Kacper Szczygieł 7d, Emilia Bosek 7a
Klasa II
Laureaci: Filip Czarnik 2C, Maciej Michoń 2C, Paula Gawron 2C, Aleksandra Fąfara 2C, Dominik Czemerzyński 2D, Gabriela Czaja 2D
Finaliści: Gaja Tomala 2E, Jakub Worek 2E, Kamil Pieńkowski 2D, Kacper Lutak 2D,
Klasa III
Laureaci: Jakub Karaś 3D, Sebastian Czyż 3A
Finaliści: Fabian Mikuszewski 3D, Gabriela Godek 3D, Jakub Szczygieł 3D, Szymon Gorzynik 3C, Aleksandra Pilch 3D, Adam Balicki 3B, Kinga Szaro 3A, Jagoda Górnicka 3D, Jan Leśniak 3A, Jakub Jurzysta 3C, Kacper Dulemba 3A, Szymon Kulpiński 3D, Natalia Szczygieł 3B, Karolina Kowalczyk 3D,


GMINNE IGRZYSKA DZIECI W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM
Napisane przez kgfusion dnia 05/31/2018 18:01

W dniu 21.05.2018 r. na stadionie MOSiR w Strzyżowie, odbyły się gminne zawody Igrzysk Dzieci w trójboju LA.
Zespół dziewcząt w składzie: Jagoda Kozikowska, Karolina Wyciślak, Martyna Hus, Patrycja Chlebica, Klaudia Drozd, Daria Zaremba, Wiktoria Pytko zajęły I miejsce i zdobyły awans do zawodów powiatowych.
Indywidualnie najlepsze wyniki spośród wszystkich startujących drużyn osiągnęły Klaudia Drozd i Jagoda Kozikowska.

Zespół chłopców w składzie: Kacper Włodyka, Kacper Łukaszek, Dawid Bujak, Krystian Futoma, Kornel Szymański, Bartosz Matera zajął I miejsce i zdobyli awans do zawodów powiatowych.
Indywidualnie najlepsze wyniki spośród wszystkich startujących drużyn uzyskali: Kacper Włodyka, Dawid Bujak, Kacper Łukaszek.
Opiekun drużyn: p. Maciej Piekarz

POWIATOWE ZAWODY IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - LIGA LEKKOATLETYCZNA
Napisane przez kgfusion dnia 05/31/2018 17:51
Reprezentacja chłopców SP nr 2 w Strzyżowie zajęła 2 miejsce w zawodach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych. W zawodach startowało 5 drużyn chłopców (Strzyżów, Wiśniowa, Konieczkowa, Frysztak, Pstrągowa).

Skład drużyny: Patryk Bożek, Patryk Draus, Patryk Dziadek, Jakub Gruca, Jakub Kordas, Szymon Kulpiński, Łukasz Książek, Kacper Lutak, Jakub Perłowski, Jakub Szczygieł, Tomasz Urban, Dominik Wilusz, Michał Wojnarowski.

Opiekunowie drużyny: p. R. Piekarz, p. A. Charzewski
Zmiana dotycząca "Dni dodatkowo wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2017/2018"
Napisane przez kgfusion dnia 05/25/2018 14:47
Zmiana dotycząca „Dni dodatkowo wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2017/2018”
W roku szkolnym 2017/2018 dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktyczno- wychowawczych będą /(były):
1. 18.04.2018 r.,
2. 19.04.2018 r.,
3. 20.04.2018 r.,
4. 30.04.2018 r.,
5. 2.05.2018 r.,
6. 4.05.2018 r.,
7. 1.06.2018 r.,
8. 21.06.2018 r.
Podsumowanie projektu ";Polacy na Wschodzie"
Napisane przez kgfusion dnia 05/25/2018 11:10
17 maja 2018 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu "Polacy na Wschodzie" (...). W uroczystości wzięli udział aktywni uczestnicy projektu: uczniowie klas: II C, II E, III A i III B gimnazjum oraz zaproszeni uczniowie z pozostałych klas od IV do VII szkoły podstawowej (ogółem 128 uczniów).

Młodzież przygotowała dekorację prezentując efekty prac wykonanych podczas trwania projektu oraz targi żywności pt. „Kuchnia naszych wschodnich sąsiadów”. Podczas trwania uroczystości odbyła się także zbiórka książek, które zostaną przekazane fundacji celem wzbogacenia wybranej biblioteki polskiej na Białorusi. Natomiast uczniowie klas siódmych, przyszłoroczni uczestnicy projektu, wzięli udział w akcji pisania listów do swoich rówieśników ze Wschodu w celu nawiązania współpracy, nowych znajomości, a także poznania ich zwyczajów, zainteresowań, szkół.
Na spotkanie przybył ks. Józef Trela, który jako misjonarz długie lata przepracował wśród Polaków w Kazachstanie i na Ukrainie (...).

Czytaj więcej
FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK DZIECI W TENISIE STOŁOWYM
Napisane przez kgfusion dnia 05/20/2018 18:02

Reprezentacja chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęła 9. miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym. Zawody rozgrywane były w hali MOSiR w Nowej Sarzynie. W zawodach startowało 12 drużyn chłopców.
Skład zespołu SP 2 Strzyżow: Kacper Łukaszek, Kacper Szurlej.
Opiekun: p. Maciej Piekarz
FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU
Napisane przez kgfusion dnia 05/20/2018 18:00

SUKCES REPREZENTANTKI NASZEJ SZKOŁY PAULI GAWRON


W dniu 18.05.2018 r. na basenie MOSiR w Dębicy odbyły się zawody FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO w pływaniu indywidualnym i drużynowym.

Wyniki naszych reprezentantek:

PAULA GAWRON (50 m stylem dowolnym) zajęła I miejsce i zdobyła tytuł mistrzyni województwa podkarpackiego z najlepszym czasem 27,77 s.

Sztafeta dziewcząt 6 x 50 m stylem dowolnym zajęła X miejsce.
Dziewczęta w sztafecie wystąpiły w następującym składzie:
Paula Gawron, Jessica Chmiel, Samanta Piekarska, Amelia Mularz, Katarzyna Żydzik, Szczygieł Karolina, Kowalczyk Karolina.
Kangur Matematyczny 2018
Napisane przez kgfusion dnia 05/20/2018 11:47
Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2018
W dniu 15 marca 2018 r. 72 uczniów naszej szkoły razem z ok. 6 milionami uczestników na świecie rozwiązywało testy konkursowe Kangura. W każdej kategorii wiekowej są przyznawane trzy miejsca:
laureat - miejsce I , bardzo dobry - miejsce II , oraz wyróżniony- miejsce III
Nasze sukcesy:
Kategoria Maluch – kl. 4
Gawron Kacper wyróżniony,
Stachowicz Joanna wyróżniony.
Kategoria Beniamin – kl. 5 Złotek Anna bardzo dobry
Kategoria Beniamin – kl. 6 Kurdziel Kamil wyróżniony
Kategoria Kadet – kl. 7
Kuczek Julia wyróżniony
Strzępek Oliwier wyróżniony
Kategoria Kadet – kl. II gim.
Czemerzyński Dominik wyróżniony
Michoń Maciej wyróżniony
Ossowski Michał wyróżniony
Czaja Gabriela wyróżniony
Gratulujemy zwycięzcom!!!!!!!
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Aktualnie online
Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 6:10
Zachód słońca: 18:22

Dzień trwa:
12 Godzin 11 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 6:22
FunTV

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt z redakcją: funtv.mzs@wp.pl


EKO - młodzi