GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNO - DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Dodane przez kgfusion dnia 10/08/2019 11:50

GMINNE IGRZYSKA DZIECI W INDYWIDUALNO - DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 30.09.2019 r. na stadionie MKS Wisłok Strzyżów odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc indywidualnie oraz po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.
Wyniki klasyfikacji indywidualnej:
dziewczęta rocznik 2009 i młodsze
4. Zuzanna Świeca SP 2 Strzyżów
5. Klaudia Kumor SP 2 Strzyżów
(...)
W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły 2 miejsce i wywalczyły awans do zawodów powiatowych.
chłopcy rocznik 2009 i młodsi:
4. Krystian Kozioł SP 2 Strzyżów
5. Konrad Kimak SP 2 Strzyżów
(...)
W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 1 miejsce i uzyskali awans do zawodów powiatowych.
Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców jest p. Andrzej Charzewski.

W dniu 30.09.2019 r. na stadionie MKS Wisłok Strzyżów odbyły się gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta i chłopcy reprezentujący SP 2 Strzyżów zajęli 1 miejsca w swoich kategoriach i awansowali do zawodów powiatowych.
Skład drużyny dziewcząt:
Laura Wilusz, Julia Łyszczarz, Joanna Borys, Natalia Szczypta, Nadia Wojnarowska, Lena Kumor, Barbara Gorzynik, Karolina Koczela.
Skład drużyny chłopców:
Adrian Hus, Kacper Arciszewski, Szymon Dunajski, Daniel Skalski, Radosław Moskwa, Szymon Oliwa, Eryk Obacz.

18. Marcel Piskadło SP 2 Strzyżów

W dniu 30.09.2019 r. na stadionie MKS Wisłok Strzyżów odbyły się gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta i chłopcy reprezentujący SP 2 Strzyżów zajęli 1 miejsca w swoich kategoriach i awansowali do zawodów powiatowych.