Piłka ręczna - Finał Wojewódzki w Birczy
Dodane przez kgfusion dnia 04/04/2019 21:24
Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Strzyżowie zajęła III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców i zdobyła brązowy medal w województwie podkarpackim.

Zawody odbywały się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Birczy. W zawodach startowały 4 drużyny: SP Bircza, SP Nr 11 Mielec, SP Rogi i SP Nr 2 Strzyżów. (...)

Skład drużyny SP 2 Strzyżów: Piotr Barlik, Marcel Dorosz, Maciej Drogoń, Adrian Gajdek, Kacper Łukaszek, Szymon Łyszczarz, Krystian Matłosz, Mikołaj Mleczek, Radosław Moskwa, Szymon Ruszała, Konrad Świeca, Kacper Włodyka, Miłosz Zimny.
Opiekunem drużyny jest p. Grzegorz Tęczar.

Treść rozszerzona
Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Strzyżowie zajęła III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców i zdobyła brązowy medal w województwie podkarpackim. Zawody odbywały się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Birczy. W zawodach startowały 4 drużyny: SP Bircza, SP Nr 11 Mielec, SP Rogi i SP Nr 2 Strzyżów.