Jarmark Kulturalny z Erasmusem+
Dodane przez kgfusion dnia 06/24/2018 15:14
19 czerwca br. uczniowie z klasy 2e gimnazjum, pod opieką pani Katarzyny Borysławskiej oraz klasy 7 szkoły podstawowej, pod opieką pani Agaty Busz mieli zaszczyt wziąć udział w Jarmarku Kulturalnym z Erasmusem+. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie.

Uczniowie wraz z nauczycielami mieli za zadanie wybrać jeden z krajów europejskich, przygotować strój narodowy tegoż kraju oraz potrawę, które zostały zaprezentowane w trakcie jarmarku. Ponadto, zarówno uczniowie jak i nauczyciele brali udział w różnych zawodach, np. przeciąganie liny, skoki przez książki, rzut 10 kg palem. Zabawa była przednia.


Link
Treść rozszerzona
119 czerwca br. uczniowie z klasy 2e gimnazjum, pod opieką pani Katarzyny Borysławskiej oraz klasy 7 szkoły podstawowej, pod opieką pani Agaty Busz mieli zaszczyt wziąć udział w Jarmarku Kulturalnym z Erasmusem+. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie.
Uczniowie wraz z nauczycielami mieli za zadanie wybrać jeden z krajów europejskich, przygotować strój narodowy tegoż kraju oraz potrawę, które zostały zaprezentowane w trakcie jarmarku. Ponadto, zarówno uczniowie jak i nauczyciele brali udział w różnych zawodach, np. przeciąganie liny, skoki przez książki, rzut 10kg palem. Zabawa była przednia.

Na zakończenie imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursów. Oto one:
Weronika Jamróz oraz Patrycja Salamon z klasy 2e gimnazjum zajęły II miejsce w dyktandzie ortograficznym z języka angielskiego.
Kolejnym dużym sukcesem uczennic jest zajęcie przez Patrycję Salamon I miejsca, a Weronikę Jamróz II miejsca za napisanie limeryka w języku angielskim.
Gratulacje
Dziękujemy serdecznie dyrekcji i nauczycielom języków obcych z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie za zaproszenia na konkursy, lekcje otwarte i warsztaty kulturalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy brać udział w waszych wydarzeniach, a przede wszystkim, że zawsze jesteśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjmowani w waszej szkole.Na zakończenie imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursów. Oto one:
Weronika Jamróz oraz Patrycja Salamon z klasy 2e gimnazjum zajęły II miejsce w dyktandzie ortograficznym z języka angielskiego.
Kolejnym dużym sukcesem uczennic jest zajęcie przez Patrycję Salamon I miejsca, a Weronikę Jamróz II miejsca za napisanie limeryka w języku angielskim.
Gratulacje!!!
Dziękujemy serdecznie dyrekcji i nauczycielom języków obcych z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie za zaproszenia na konkursy, lekcje otwarte i warsztaty kulturalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy brać udział w waszych wydarzeniach, a przede wszystkim, że zawsze jesteśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjmowani w waszej szkole.