Turniej KINDER+sport w siatkówce chłopców
Dodane przez kgfusion dnia 04/26/2018 00:05
W dniu 07.04.2018 r. w SP 2 w Strzyżowie odbył się drugi turniej w ramach rozgrywek KINDER+sport w siatkówce chłopców w kategorii dwójek, trójek i czwórek (...) Turniej ten jest formą eliminacji do turnieju ogólnopolskiego. Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli następujące miejsca: awansując do zawodów półfinału wojewódzkiego w swoich kategoriach wiekowych.
Dwójki:
1 miejsce (Krystian Futoma, Kacper Łukaszek)
2 miejsce (Dawid Bujak, Robert Górnicki)
Wszyscy ww. zawodnicy są uczniami klasy 4 d o profilu sportowym. Opiekun - Maciej Piekarz

Trójki:
1 miejsce (Piotr Barlik, Krystian Matłosz, Miłosz Zimny)
2 miejsce (Adrian Gajdek, Szymon Ruszała, Konrad Swieca)
Wszyscy ww. zawodnicy są uczniami klasy 5 c o profilu sportowym. Opiekun - Grzegorz Tęczar.
Organizatorami imprezy byli p. Renata Piekarz, p. Grzegorz Tęczar, p. Maciej Piekarz. (...)
W dniu 21.04.2018 r. w Rzeszowie został rozegrany turniej półfinałowy. Awans do zawodów finału wojewódzkiego wywalczyły: zespół I - Krystian Futoma, Kacper Łukaszek (dwójki) i zespoły w składzie Piotr Barlik, Krystian Matłosz, Miłosz Zimny oraz Adrian Gajdek, Szymon Ruszała, Konrad Świeca (trójki).

Treść rozszerzona
W dniu 07.04.2018 r. w SP 2 w Strzyżowie odbył się drugi turniej w ramach rozgrywek KINDER+sport w siatkówce chłopców w kategorii dwójek.trójek i czwórek W turnieju brało udział 13 zespołów dwójek (z Leżajska, Żołyni, Kańczugi, Jasła i Strzyżowa.), 8 zespołów trójek i 6 zespołów czwórek Turniej ten jest formą eliminacji do turnieju ogólnopolskiego. Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli nastepujące miejsca: awansując do zawodów półfinału wojewódzkiego w swoich kategoriach wiekowych.
dwójki
Wszyscy ww. zawodnicy są uczniami klasy 4 d o profilu sportowym.
opiekun: Maciej Piekarz
trójki:
Wszyscy ww. zawodnicy są uczniami klasy 5 c o profilu sportowym.
opiekun: Grzegorz Tęczar

czwórki:
w tej kategorii nasza szkoła nie była reprezentowana
1 miejsce Trójka Leżajsk
2 miejsce Sanok
3 miejsce Jasło
Obsadę sędziowską stanowili uczennice i uczniowie klasy 2 d gimnazjum o profilu sportowym, zawodniczki i zawodnicy MKS Wisłok Strzyżów

W dniu 21.04.2018 r. w Rzeszowie został rozegrany turniej półfinałowy. Awans do zawodów finału wojewódzkiego wywalczyły: zespół I (Krystian Futoma, Kacper Łukaszek) – dwójki,
i zespół I (Piotr Barlik, Krystian Matłosz, Miłosz Zimny) i II (Adrian Gajdek, Szymon Ruszała, Konrad Swieca)- trójki.