GMINNE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dodane przez kgfusion dnia 10/25/2017 21:36

W dniu 04.10.2017 r. na stadionie MKS Wisłok Strzyżów odbyły się zawody gminne Igrzysk Dzieci w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych.
W kategorii 4 klas i młodszych, reprezentacja chłopców drużynowo zajęła 1. miejsce i awansowała do zawodów powiatowych. Indywidualnie:1. miejsce zajął Kacper Włodyka, 2. Kornel Szymański, 3. Hieronim Oliwa, 4. Kacper Łukaszek, 7. Bartosz Matera, 8. Kacper Szurlej
Reprezentacja dziewcząt składała się z 3 zawodniczek: 1. miejsce zajęła Jagoda Kozikowska i awansowała do zawodów powiatowych. Wszyscy startujący są uczniami klasy sportowej a opiekunem jest p. Maciej Piekarz.
W kategorii 5 i 6 klas I miejsca zajęły reprezentacje dziewcząt i chłopców i również awansowały do zawodów powiatowych.
Opiekunem drużyn jest p. Leszek Szczęch

Reprezentacje dziewcząt i chłopców klas gimnazjalnych i siódmych szkoły podstawowej zajęły I miejsca w zawodach gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych i awansowały do zawodów powiatowych. W klasyfikacji indywidualnej nasi reprezentanci również zdominowali zawody zajmując 1, 2 i 3 miejsca.
Opiekunem drużyn jest p. Andrzej Charzewski.

Treść rozszerzona
GMINNE IGRZYSKA DZIECI - INDYWIDUALNO - DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
W kategorii 4 klas i młodszych, reprezentacja chłopców drużynowo zajęła 1. miejsce i awansowała do zawodów powiatowych.
Indywidualnie:1. miejsce zajął Kacper Włodyka, 2. Kornel Szymański, 3. Hieronim Oliwa, 4. Kacper Łukaszek, 7. Bartosz Matera, 8. Kacper Szurlej
Reprezentacja dziewcząt składała się z 3 zawodniczek: 1. miejsce zajęła Jagoda Kozikowska i awansowała do zawodów powiatowych. 13. miejsce zajęła Karolina Wyciślak a 15. Martyna Szurlej. Wszyscy startujący są uczniami klasy sportowej a opiekunem jest p. Maciej Piekarz.

W kategorii 5 i 6 klas I miejsca zajęły reprezentacje dziewcząt i chłopców i również awansowały do zawodów powiatowych. W klasyfikacji indywidualnej nasi reprezentanci zajmując 1, 2 i 3 miejsca.