Mecz w obiektywie Kasi M.
Dodane przez kgfusion dnia 12/09/2013 17:00

...Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali finałowego starcia pomiędzy męskimi drużynami. Chwila przerwy dla zawodników, występ cheerleaderek, które przygotowała Pani Krystyna Duplaga i rozpoczął się trzeci mecz. Emocje sięgały zenitu, mecz na najwyższym poziomie, zakończył się wynikiem ...
Treść rozszerzona

6 grudnia 2013 roku odbył się siatkarski turniej mikołajkowo - charytatywny, w którym udział wzięli nauczyciele oraz uczniowie. Rozpoczął się on występem cheerleaderek. W pierwszym meczu wystąpili nauczyciele, w składzie :
- Jakub Pikula
Niestety pierwszy set okazał się pechowy, gdyż jeden z zawodników nauczycieli nabawił się kontuzji. Lecz to nie stanęło im na przeszkodzie i w tie-breaku odnieśli zwycięstwo. Mecz wygrali więc nauczyciele wynikiem 2:1.
Po zakończonym pierwszym meczu zaprezentowała się kolejna grupa cheerleaderek.
- Łukasz Stępień
Nauczyciele mieli w planach dać porządną lekcję uczniom. Udało im się! Drugi mecz również zakończył wynikiem 2:1 dla nauczycieli.
Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali finałowego starcia pomiędzy męskimi drużynami. Chwila przerwy dla zawodników, występ cheerleaderek, które przygotowała Pani Krystyna Duplaga i rozpoczął się trzeci mecz. Emocje sięgały zenitu, mecz na najwyższym poziomie, zakończył się wynikiem 3:0 dla uczniów, co dla niektórych było wielkim zaskoczeniem. Wszyscy kibice, uczniowie i nauczyciele pokazali, że mają tak dobre serduszka jak Święty Mikołaj.