Nawigacja
Strona główna
O szkole
Dokumenty szkolne
Artykuły
News
Fotogaleria
Forum
Kontakt
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Zostań uczniem naszej szkoły!

Zapraszamy!


FunTV

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt z redakcją: funtv.mzs@wp.pl


EKO - młodzi

Ostatnie artykuły
WALENTYNKI, WALENTYN...
Poznajemy kulturę kr...
Idea 2012
Wyniki konkursu "The...
"Kości, karty, szkla...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
wakacje
Kogo jako patrona po...
Najbardziej lubię
Denerwuje mnie
Ferie 2011
Najciekawsze tematy
Klan Call of Duty... [33]
Kogo jako patrona... [29]
Jakie macie propo... [19]
Najbardziej lubię [16]
Wspomnienia z pod... [12]
Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na stronach portalu znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!


Wyniki konkursów przedmiotowych
Napisane przez kgfusion dnia 04/24/2017 12:34
Konkursy zewnętrzne

Miło nam powiadomić o wynikach naszych uczniów w konkursach przedmiotowych.
Szkoła podstawowa

Uczeń Kl. Przedmiot Wynik Nauczyciel prowadzący
Julia Kuczek 6b matematyka laureatMariola Rupar
Julia Kuczek 6b j. niem. laureatMałgorzata Sołtys
Julia Kuczek 6b j. ang. laureatAgata Busz
Julia Kuczek 6b przyroda laureatBarbara Rodzoń-Szpak

Gimnazjum

Uczeń Kl. Przedmiot Wynik Nauczyciel prowadzący
Mateusz Kuczek 3D geografia laureatKrystyna Duplaga
Mateusz Kuczek 3D historia laureatJadwiga Wawrzonek
Filip Czarnik 1C matematyka finalistaMariola Rupar
Mateusz Kuczek 3D fizyka finalistaZbigniew Gełdon
Karolina Tokarska 3A j. niem. finalistaEwa Charzewska
Patrycja Nowicka 3B j. niem. finalistaDorota Kulik
Klaudia Gawron 3A chemia finalistaJolanta Ziobro

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich nauczycielom.
Szczególne gratulacje i podziękowania składamy państwu Kuczkom, których dzieci osiągnęły wspaniałe wyniki.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Napisane przez kgfusion dnia 04/24/2017 10:37
Sport
Reprezentacja chłopców MZS w Strzyżowie zajęła III miejsce w zawodach półfinału wojewódzkiego w piłce siatkowej.
Zawody odbyły się w dniu 10.04.2017r. w hali MZS w Strzyżowie. W zawodach startowały 4 drużyny: Gim nr 3 Sanok, Gim nr 1 Jasło, Gim. Brzozów, MZS Strzyżów.
Wyniki meczów naszej reprezentacji:
MZS Strzyżów – Gim Brzozów 1 : 2
MZS Strzyżów – Gim nr 3 Sanok 0 : 2

Skład drużyny MZS Strzyżów:Szymon Barlik, Maciej Charzewski, Mateusz Chruniak, Patryk Draus, Kamil Godek, Bartosz Gorzynik, Michał Haligowski, Mateusz Kozikowski, Mateusz Kuczek, Kacper Lutak, Gabriel Malita, Stanisław Strzępek, Dominik Wilusz.
Opiekun drużyny: p. Maciej Piekarz
Awans w mini siatkówce chłopców!
Napisane przez kgfusion dnia 04/23/2017 14:14
05.04.2017 r. w hali Miejskiego Zespołu Szkół w Strzyżowie reprezentacja Szkoły Podstawowej rozegrała Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie : Bartosz Sasa, Kacper Szlachta, Szymon Podsiadło, Damian Antonik, Konrad Antonik, Damian Guzy, Jakub Szczygieł, Bartosz Król, Patryk Majewski oraz Daniel Skalski i uzyskała awans do PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, który odbędzie się w Krośnie 26 kwietnia.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.
Opiekun drużyny : p. Joanna Pelewicz
SZKOLNE KOŁO MEDIATORÓW RÓWIEŚNICZYCH
Napisane przez kgfusion dnia 04/11/2017 02:25
SZKOLNE KOŁO MEDIATORÓW RÓWIEŚNICZYCH
OPIEKUN – mgr Elżbieta Ochab
MEDIATORZY RÓWIEŚNICZY:
1. Izabela Fic – kl. 2A
2. Karolina Warchoł – kl. 2A
3. Natalia Czarnik – kl. 2B
4. Ewa Mularz – kl. 2B
5. Samanta Piekarska – kl. 2B
6. Natalia Szczygieł – kl. 2B
7. Dominik Wilusz – kl. 2B
8. Jakub Gorzynik – kl. 2D
9. Alicja Moskwa – kl. 1E
10. Nikola Ossolińska – kl. 1E
11. Patrycja Salamon – kl. 1E
12. Julia Wójcik – kl. 1E
DYŻUR MEDIATORÓW
ŚRODA – sala 28
godz. od 12:30 do 12:45
Spróbuj rozwiązać swój problem/konflikt w trakcie mediacji.
Sprawdź, na czym one polegają !
Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej (SP) w mini-piłce siatkowej
Napisane przez kgfusion dnia 04/10/2017 11:24
8 marca w hali MZS odbyły się powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej (SP) w mini-piłce siatkowej.
Reprezentacje naszej szkoły wywalczyły I miejsce i awansowały do rejonowych zawodów.



Drużyna dziewcząt: Magdalena Włodyka, Karolina Szczygieł, Oliwia Bałchan, Zuzanna Klimek, Oliwia Zaremba, Anna Rysz, Urszula Ruszała, Marlena Strzępek, Nikola Warzybok, Klaudia Antonik, Weronika Dubiel.
Drużyna chłopców w składzie : Bartosz Sasa, Kacper Szlachta, Szymon Podsiadło, Damian Antonik, Konrad Antonik. Damian Guzy, Jakub Szczygieł, Bartosz Król, Patryk Majewski oraz Daniel Skalski.
Opiekun drużyny : p. Joanna Pelewicz
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 4:19
Zachód słońca: 20:21

Dzień trwa:
16 Godzin 02 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:32
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Brak wydarzeń.